RETO

Sieć, która pomaga połączyć Twój biznes
companyA

Spółka A

Primary flag Reto
Nowe możliwości biznesowe

Zdobądź nowych partnerów biznesowych na pięciu rynkach europejskich (CZ, HU, RO, PL, SK)

Vertical arrow
Dołącz swoją fimę

Wypełnij formularz, a my wykorzystamy go do przeszukania naszej szerokiej bazy klientów w poszukiwaniu odpowiedniego dla Ciebie partnera biznesowego

companyB

Spółka B

Secondary flag Reto

Ponad 51 tysięcy naszych klientów korzysta z unikalnych usług AKCENTY w zakresie operacji walutowych i obsługi płatności zagranicznych. Usługa uzupełniająca RETO oferuje tym klientom możliwość znalezienia nowych partnerów biznesowych i rozwinięcia pełnego potencjału biznesowego.

Wystarczy wypełnić formularz zapytania, a na jego podstawie przeszukamy naszą szeroką bazę klientów w poszukiwaniu odpowiedniego dla Państwa partnera biznesowego.

Możecie Państwo uzyskać nowe, wspaniałe możliwości biznesowe, dalej rozwijać swoją działalność nie tylko na rynku czeskim, ale również na pozostałych pięciu rynkach europejskich, na których działa nasza firma AKCENTA (Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia a Polska).

Chcesz znaleźć nowego partnera biznesowego? Z RETO może to być łatwe:

  1. Bądź klientem firmy AKCENTA.
  2. Wypełnij prosty formularz, określając jak najdokładniej jakiego partnera biznesowego szukasz i w jakim kraju..
  3. Przetworzymy Twoje zapytanie i jeśli znajdziemy w naszej bazie klientów firmę, która odpowiada Twoim wymaganiom i wyrazi zgodę, przekażemy Twoje dane kontaktowe bezpośrednio do odpowiedniej osoby.
  4. Potem już tylko od Ciebie zależy jak wykorzystasz nowy kontakt 😊 a wszystko za FREE.